Poniżej umieściliśmy kilka wybranych opinii naszych klientów. Przeczytaj, co sądzą o nas i naszej pracy nasi klienci i poznaj nas bliżej:

Auto Arek Opinia z sierpnia 2015

Stanisław z Bytomia

Firmę Auto Arek Łapino poznałem w roku 2015. Planowałem kupno BMW z Niemiec, lecz nie miałem czasu by zająć się tym osobiście. Dlatego postanowiłem zwrócić się po pomoc do Auto Arek. Od razu było widać, że firma ta zna niemiecki rynek samochodowy jak własną kieszeń. Dość szybko znaleźli auto jakiego poszukiwałem od blisko pół roku. Stan techniczny był niemal idealny i do dzisiaj auto ani razu mnie nie zawiodło. Pan Arek załatwił za mnie wszelkie jakiekolwiek sprawy celne czy formalne. Jak widać – opinie o firmie Auto Arek w internecie naprawdę są prawdziwe. Można spokojnie zaufać.

Auto Arek Opinia z maja 2017

Dariusz z Wrocławia

W zeszłym roku przyszła pora na wymianę samochodu. Osobiście bałem się jednak tego, że sprowadzę z Niemiec auto, które okaże się złomem. Przecież chyba nie chciałem paść ofiarą przekrętu, kiedy kupować będę od niemieckiego handlarza, o którym nic nie wiem? Z pomocą przyszła mi oferta firmy Auto-Arek Łapino. Opinie, które znalazłem w sieci przekonały mnie, że można im spokojnie zaufać. Zleciłem im wszystko i nie rozczarowałem się. Otrzymałem Audi A4 Avant, które posiadało wszelką wymaganą dokumentację. Do dziś nim jeżdżę i jak dotychczas żadnej usterki. Każdemu życzę współpracy z tak rzetelną firmą.

Auto Arek Opinia z marca 2016

Paweł z Poznania

Nigdy wcześniej nie kupowałem auta z Niemiec. Tym razem wybór padł na markę Audi, posiadającym wyposażenie, o którym moi znajomi mogą tylko pomarzyć. No i marzenia się spełniają. Umówiłem się na spotkanie do siedziby firmy Auto-Arek koło Gdańska i przedstawiłem swoje oczekiwania. Pracownicy przyjęli mnie na miejscu bardzo miło i otrzymałem odpowiedź na każde zadane pytanie. Szybko okazało się, że nie będzie problemu ze sprowadzeniem dokładnie takiego auta, jakie chciałem dostać. Firma Auto-Arek załatwiła wszystko w moim imieniu. Do dziś jestem w posiadaniu prestiżowego samochodu, który jak dotąd jest w 100% bezawaryjny.

Auto Arek Opinia z września 2016

Halina z Wałbrzycha

Nie znam się za bardzo na sprawach technicznych, jednak chciałam jeździć prestiżowym samochodem. Nie było mnie niestety stać na zakup nowego auta, dlatego zdecydowałam się kupić używany pojazd sprowadzony z Niemiec. W internecie wyszukałam firmę, która zajmuje się importem samochodów z Niemiec. Szybko trafiłam na Auto-Arek – bezpośredniego importera samochodów bezwypadkowych z Niemiec. Nie zawiodłam się ani trochę. Już na wstępie spotkałam się z miłą i profesjonalną obsługą. Zostałam kompleksowo obsłużona. Dość szybko od rozpoczęcia współpracy otrzymałam 5 różnych egzemplarzy Mercedesów do wyboru. Pracownicy firmy Auto Arek pomogli mi podjąć decyzję. Nie tylko sprowadzono mój wymarzony model samochodu, lecz także nie musiałam martwić się o sprawy celno-formalne. Sam Mercedes był w modnym białym i ponadto był w perfekcyjnym stanie i jeżdżę nim do dziś. Polecam firmę Auto Arek Łapino!

Auto Arek Opinia z grudnia 2017

Zuzanna z Siemianowic Śląskich

Nie było mnie stać na auto z salonu, a używane auta krajowe były w opłakanym stanie. Nic dziwnego, każdy przecież widzi, jakie tu są drogi. Dlatego postanowiłam zakupić używane autko z Niemiec. Niestety nie znam sę na autach zbytnio. Na szczęście trafiłam do firmy Auto Arek w Łapinie. Duża wiedza i wiele kontaktów handlowych w Niemczech zdecydowały o podpisaniu umowy z firmą Auto Arek. Spotkałam się od początku z fachowym podejściem, wiedzą i życzliwością. A co najważniejsze, samochód który mi zaproponowano był niemal w nienagannym stanie. Jeżdżę nim niedługo, ale jestem w pełni przekonana, że rzeczywiście jest to samochód bezwypadkowy. Jeżeli decydować się na używane auto z Niemiec, to tylko z pomocą firmy Auto-Arek. Znalezione w sieci opinie o nich pokrywają się z rzeczywistością!