Do pomocy przy imporcie pojazdu z zagranicy opłaci się zaangażować specjalistów. Aby wybrać zaufanego partnera warto przejrzeć internet. Nasza firma dba o zadowolenie swoich klientów i dlatego jej opinia w sieci jest jest nienaganna. Dlatego też, gdy zamierzasz skorzystać z naszych usług, zapoznaj się wcześniej z opiniami dotychczasowych Klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek pełen jest cwaniaków, którzy sprowadzają używane samochody nadające się raczej na złom. Co ciekawe, auta te oferowane są zazwyczaj jako bezwypadkowe i pozostające w dobrym stanie technicznym. Nie do rzadkości należy również cofanie liczników, tak aby wskazywały one mniejszy przebieg niż w rzeczywistości.

auto arek łapino opinie3

Auto Arek

zasady naszej firmy

My nie godzimy się na takie praktyki nieuczciwych tzw. Mirków handlarzy. Sprowadzamy z Niemiec wyłącznie bezwypadkowe samochody. Szanujemy klientów, więc raczej nie możemy sprzedawać samochodów „kombinowanych” czy też „kręconych”. Kupując auto z naszą pomocą, możesz bezpiecznie podróżować ze swoją rodziną, bez obaw o bezpieczeństwo.

Edward z Wąbrzeźna

Wiele słyszałem o nieuczciwości firm zajmujących się sprowadzaniem samochodów używanych z Niemiec.. Bałem się więc trochę kupować używanego samochodu , dopóki nie znajdę wiarygodnych opinii na temat importera. Okazało się, że mój dobry znajomy korzystał w przeszłości z usług firmy Auto Arek Łapino i polecił mi ją w jednej z rozmów. Jak się okazało, to był strzał w dziesiątkę! Dostałem nie tylko auto wymarzonej marki, lecz także pełną dokumentację. Ponadto pracownik firmy Auto Arek zatroszczył się o sprawy formalne i celne – wszystko załatwione było ekspresowo. Polecam tę firmę z czystym sumieniem!

Pozostałe opinie poznasz w dziale: „Opinie naszych klientów”